JE NA CO SE TĚŠIT

Práce s nejmodernější technikou od firmy Apple, možnost natočit film, který bude vysílat TV Nova, nebo založit projekt, který uspěje na crowdfundingové platformě... 

...ale především, tohle není škola nebo běžný příměstský tábor pro malé děti. Jsme zvyklí pracovat s top manažery velkých firem a stejně jako respektujeme je, budeme respektovat i tebe, tvé názory, potřeby i dosavadní zkušenosti. Věříme, že za pět dní na campu získáš před vrstevníky náskok, který se ti bude hodit každý jeden den tvého života. 

V TeenleaderZ nejde o výkon za každou cenu ani biflování nových vědomostí. Důležité je si vše vyzkoušet na vlastní kůži, vytvářet něco reálného a smyluplného, bavit se u toho a těšit se na každý další den.

SOFT-SKILLS DOPOLEDNE

Existují schopnosti, dovednosti a hodnoty, které k úspěchu potřebují zvládnout děti a teenageři úplně stejně jako top manažeři v jakékoli firmě. Stejné jsou dokonce i jejich představy, jaké by mělo vzdělávání ideálně být: interaktivní, zajímavé, zábavné a především prakticky využitelné v každodenním životě. A přesně takový bude každý z pěti dopoledních programů  - plný experimentů, her, role-play a zajímavých úkolů, při kterých se naučíš dovednostem, které budeš potřebovat ať už chceš jednoho dne dělat cokoli:OBJEVIT SVÉ SUPERSCHOPNOSTI A UMĚT JE VYUŽÍT


POZNAT SVOU MOTIVACI A UČIT SE ZACHÁZET S ENERGIÍ 


ROZVÍJET SVŮJ MIND-SET A NAUČIT SE PRACOVAT   S EMOCEMI

DOKÁZAT ŘÍCT KAMARÁDŮM   I DOSPĚLÝM, CO SI MYSLÍŠ  A CO CHCEŠ


NASLOUCHAT, UMĚT SE PTÁT A VYHNOUT SE HÁDKÁM


PREZENTOVAT  SÁM SEBE A SVÉ NÁPADY


DOHODNOUT SE I S LIDMI, KTEŘÍ S TEBOU NESOUHLASÍ


NAJÍT A UDRŽET SI KAMARÁDY. KDYKOLI A KDEKOLI


NAJÍT SI ROLI V TÝMU A SPOLUPRACOVAT

ROZVRHNOUT SVŮJ ČAS A ZVLÁDAT VŠE RYCHLEJI A SNADNĚJI


PRUŽNĚ REAGOVAT NA PŘEKÁŽKY A DOTAHOVAT ÚKOLY


FORMULOVAT SVŮJ ZÁMĚR A VYTVOŘIT Z NĚJ PLÁN


ROZLIŠOVAT PODSTATNÉ OD NALÉHAVÉHO, POZNAT HOAXY A FÁMY


ROZHODOVAT, KRITICKY MYSLET, NEBÁT SE DĚLAT CHYBY


ROZPOZNAT MANIPULACI NAŽIVO I TU NA INTERNETU


OBĚDOVÉ ZÁTIŠÍ

Kvalitní jídlo rozhodně svědčí bystrému uvažování, inovativním myšlenkám a nápadům. A proto ani v tomto směru jsme se rozhodli neponechat nic náhodě. Kdo zná Zátiší Group, pravděpodobně stejně jako my věří, že nejlepší cattering ve městě bude chutnat i mladým lederům.  AKČNÍ ODPOLEDNE

Odpoledne budou plná akce a diskuzí se speciálními hosty z řad on-line marketérů, designerů, manažerů, influencerů, investorů či lidí ze showbyznysu, kteří ti budou  svými radami a zkušenostmi pomáhat. Po následujících pět odpolední tě totiž čeká reálná výzva v podobě jednoho z akčních programů, podle termínu campu, který si zvolíš:


School Avengers

Během pěti dní se svým týmem vymyslíš příběh, napíšeš scénář, ale i natočíš a sestříháš film o superhrdinech ze školeního prostředí. Kromě toho k filmu připravíš rekvizity, vytvoříš reklamní plakáty a zahraješ si v něm hlavní roli. Na ty nejlepší čeká šance zúčastnit se soutěže NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ ve vysílání TV NOVA v září tohoto roku. Pomáhat vám budou známí umělci, scénáristé, herci a režiséři.

Start-me-up

Během pěti dní se svým týmem vymyslíš a vytvoříš reálný komerční/charitativní firmu/projekt se vším, co k němu patří - nápadem počínaje, vypracováním business plánu, webem a marketingem na sociálních sítích konče. Cílem bude nápad odprezentovat na platformě HITHIT, natočit propagační videospot a v případě úspěchu dokonce získat finanční prostředky. Pomáhat vám budou on-line marketéři, top manažeři, investoři a influenceři.

DEBRIEFING DNE

Den je právě takový, jaký si ho uděláš a jak na něj budeš vzpomínat. A proto konec každého dne věnujeme zpětné vazbě, řekneme si otevřeně, co se povedlo, co nás bavilo a co méně. Poslední den celého campu bude speciální. Pozveš své rodiče a známé (jak budeš chtít) a ukážeš jim, co všechno jsi za pouhých pět dní dokázal/a zvládnout.